Barton Cafe Racer

Cena 5599 zł

Pojemność 125 cm3
 Taktowanie i cylindry czterosuwowy, jednocylindrowy
Chłodzenie powietrzem
Moc maksymalna 9,8 KM
Rozruch elektryczny, nożny
Skrzynia biegów manualna, 5-biegowa
Długość 1940 mm Wysokość 1050 mm Szerokość 780 mm Rozstaw osi  1270mm Waga 120 kg Dopuszczalna ładowność 150 kg
Felga przednia Szprychowa 17″ Opona przednia90/90-17
Hamulec przedni /tylni tarczowy
Felga tylna Szprychowa 17″ Opona tylnia 110/80-17

Nowość jaką jest motocykl Cafe Racer nawiązuje charakterem do dawnych maszyn wyścigowych. Jego smukły kształt, lekkość i styl sprawiają, że jest prawdziwym street fighterem. Moc 10 KM i aerodynamiczna pozycja, którą można wygodnie na nim przyjąć sprawia, że jadąc nim czujesz adrenalinę jak podczas ulicznych wyścigów.

Obniżona kierownica oraz lusterka z praktycznym mocowaniem, które nie poszerza kierownicy nadają Cafe Racerowi niepowtarzalnnego charakteru. Wygodna, profilowana kanapa pozwala bez problemu podróżować z pasażerem. Te cechy sprawiają, że jest to zwinna i zwortna maszyna. Zawieszenie doskonale pokonuje wszelkiego rozdaju nierówności, dlatego każda podróż pozwala czerpać z jazdy wyłącznie przyjemność. Cafe Racer gwarantuje, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.

Minimalizm widoczny na pierwszy rzut oka został przełamany nowoczesnym licznikiem analogowym umieszczonym centralnie, a tylna lampa wykonana w technologii Led świadczy nadążaniu za obowiązującymi trendami. Precyzyjna, pięciobiegowa skrzynia biegów pozwala wyciągnąć z maszyny wszystko co najlepsze, a nad bezpieczeństwem hamowania czuwa system CBS, który równomiernie roskłada siłę hamowania pomiędzy przednią a tylną tarczą hamulcową. Gumowe osłony na lagi nie tylko nadają stylu, ale również chronią amortyzator i zapewniają mu dłuższą żywotność